Partneři

Realitní partneři      

https://www.tipuj-reality.cz/homepage/?affiliate_code=205&ver=7

 

 REALITNÍ KOMORA

http://www.realitnikomora.cz/clenove/realitni-kancelare/RK-KLIKA-s.r.o._641

 

PENB - průkaz energetické náročnosti budov 

Ing.arch. Petr Kvasnička - http://www.budovyprukaz.cz/  

Naše tipy

Zpravodaj

Pokles cen starších bytů se zastavil

Příznivá prognóza vývoje trhu bydlení v České republice vychází z očekávání, které jsme definovali začátkem letošního roku. Co nás zaskočilo v únorových datech je právě jeden z parametrů, který je klíčový, a to jsou ceny nemovitostí. Ceny, za které se inzerují byty a kde měříme dlouhodobě měsíční vývoj, vzrostly v únoru meziměsíčně o 1,6 %.

v pátek
Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo…

Neplacení za dodávky elektrické energie je nejčastějším důvodem, proč může dojít k jejímu odpojení. Každý byt má svůj elektroměr, a tak ale neplacení elektřiny je vždy záležitostí příslušného vlastníka bytu, nebo jeho nájemce. Co však s tím, když vlastník bytu nebo člen bytového družstva neplatí ani ostatní zálohy, za dodávky tepla, vody a energií pro společné prostory?

ve čtvrtek
Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze…

Máte malý byt v oblíbené lokalitě, a tak i když potřebujete větší, nechce se vám stěhovat. Obliba lokality, dostupnost služeb, obchodů i zábavy může být natolik důležitá, že nakonec leckdo zůstane v malém, než by změnil prostředí. Nicméně může se naskytnout nečekaná výhra - volný vedlejší byt.

v úterý

RK KLIKA - Koperníkova 2658/41, 301 00 Plzeň - tel: +420 777 248 383, e-mail: info@rkklika.cz